O nás

Sme súkromná spoločnosť založená za účelom poskytovania nadštandardných stomatologických služieb v regióne mesta Skalica. O Váš chrup sa staráme na základe najnovších poznatkov s použitím najmodernejších technológií. Už od prvého vyšetrenia sa snažíme každému pacientovi ponúknuť komplexnú a profesionálnu starostlivosť o jeho zuby s dôrazom kladeným najmä na prevenciu.

Náš profesionálny tím sa snaží o to, aby sa u nás každý, dospelý aj dieťa, cítil príjemne a odchádzal s pocitom, že jeho chrup je u nás v dobrých rukách.

Jedným z hlavných a najdôležitejších cieľov našej spoločnosti je, aby sa pacienti u nás cítili komfortne a pohodlne. S cieľom neustáleho zdokonaľovania sme sa v roku 2017 rozhodli, že sa pustíme do kompletnej rekonštrukcie vnútorných priestorov a zubárskeho vybavenia, ktorú sme rozdelili do 2 fáz.

V roku 2017 sa nám podarilo zrekonštruovať kompletne jednu ambulanciu s novou zubárskou súpravou značky KaVo.

V druhej a najrozsiahlejšej  fáze sme sa v roku 2018 pustili do kompletnej rekonštrukcie recepcie a chodieb, po ktorej nasledovala rekonštrukcia posledných dvoch ambulancií.

Týmto sa však naša vízia poskytovať čo najlepšiu zdravotnú starostlivosť neskončila a budeme sa aj v budúcnosti snažiť zdokonaľovať, tak ako po personálnej a odbornej stránke, aj naše priestory a vybavenie. Ďakujeme všetkým pacientom, ktorý nás v tomto období navštívili, za trpezlivosť a tešíme sa na Vašu budúcu návštevu už v zrekonštruovaných priestoroch.