O nás

Sme súkromná spoločnosť založená za účelom poskytovania nadštandardných stomatologických služieb v regióne mesta Skalica. O Váš chrup sa staráme na základe najnovších poznatkov s použitím najmodernejších technológií. Už od prvého vyšetrenia sa snažíme každému pacientovi ponúknuť komplexnú a profesionálnu starostlivosť o jeho zuby s dôrazom kladeným najmä na prevenciu.

Náš profesionálny tím sa snaží o to, aby sa u nás každý, dospelý aj dieťa, cítil príjemne a odchádzal s pocitom, že jeho chrup je u nás v dobrých rukách.

Jedným z hlavných a najdôležitejších cieľov našej spoločnosti je, aby sa pacienti u nás cítili komfortne a pohodlne. S cieľom neustáleho zdokonaľovania sme sa v roku 2017 rozhodli, že sa pustíme do kompletnej rekonštrukcie vnútorných priestorov a zubárskeho vybavenia, ktorú sme rozdelili do 2 fáz.

V roku 2017 sa nám podarilo zrekonštruovať kompletne jednu ambulanciu s novou zubárskou súpravou značky KaVo.

V druhej a najrozsiahlejšej fáze sme sa v roku 2018 pustili do kompletnej rekonštrukcie recepcie a chodieb, po ktorej nasledovala rekonštrukcia posledných dvoch ambulancií.

V priebehu roku 2020 smeo kompletne zrekonštruovali RTG miestnosť v ktorej je samozrejmosťou aj nové KaVo OPG 2D a Intraorálne RTG KaVo Focus spolu so zobrazovacím prístrojom Scan eXam One.

Najnovšou technologickou inováciou patrí bezpochyby intraorálny skener Medit i500. Pomocou tejto modernej technológie dosiahneme presnejšej výroby protetických prác a poskytneme našim pacientov lepší komfort.

Týmto sa však naša vízia poskytovať čo najlepšiu zdravotnú starostlivosť nekončí. Naši lekári sa neustále snažia zdokonaľovať po odbornej stránke, aby sme mohli pacientom poskytovať ošetrenie na základe najmodernejších poznatkov a pomocou najkvalitnejších novodobých technológií. Ďakujeme za prejavenú dôveru a tešíme sa na Vašu návštevu.